| MOQ: | 1000 boxes |
| Prijs: | $53.50/boxes 1000-9999 boxes |
Semi-automatische espressomachine Zilver Ingebouwde molen Melkopschuimer
Maak kennis met de Anbolife AC101 Silver espressomachine – een semi-automatische krachtpatser met ingebouwde molen, 15 bar pomp en handmatige melkopschuimer voor authentieke latte en cappuccino. Dit espressoapparaat van 1450 W levert koffie van cafékwaliteit met digitale bediening met één druk op de knop, programmeerbare temperatuurinstellingen en zelfreinigende functie. Het transparante waterreservoir van 1,5 liter, de kopjeswarmplaat en het heetwatersysteem maken jouw koffiebeleving compleet. Perfect voor huishoudelijke koffieliefhebbers die op zoek zijn naar het gemak van een espressomachine. Verkrijgbaar in 5 bedieningstalen met een drukoptie van 19 bar.
| Merknaam | Anbolife |
| Modelnummer | AC101 |
| Plaats van herkomst | Zhejiang, China |
| Productnaam | Espresso koffiezetapparaat / espressomachine Italiaanse caffe-machines |
| Type | Halfautomatische koffiemachine, halfautomatische espressomachine |
| Behuizingsmateriaal | Roestvrij staal |
| Kleur | Zilver |
| Capaciteit | Kopinhoud van 1,8 liter |
| Capaciteit watertank | 1,0L, 1,5L (transparant verwijderbaar) |
| Afmetingen | 18 x 7,5 x 18 inch |
| Stroom | 1450 W (nominaal 1200-1450 W) |
| Pompdruk | 15 bar pomp / 19 bar optie |
| Slijper | Ingebouwde molen, verstelbare maalinstellingen |
| Controletype | Digitale controle |
| Controlemethode | One-Touch-bedieningspaneel met verlichting |
| Weergave | Touchscreenweergave |
| App-controle | NEE |
| Koffie soort | Espresso, Cappuccino, Latte |
| Verenigbaarheid | Koffiepoeder of koffiepad |
| Belangrijkste kenmerken | Programmeerbare temperatuurregeling, Enkelvoudige bediening, Zetsysteem, Heetwatersysteem, Met melkbox, Zelfreinigend, Handmatige melkopschuimer, Verwarmingsplaat bovenaan, Automatische uitschakeling, Energiebesparend |
| Operatie | Eenvoudige bediening, één druk op de knop |
| Bedieningstalen | Engels, Duits, Frans, Nederlands, Spaans |
| Sollicitatie | Huishouden |
| Stroombron | Elektrisch |
| Privé schimmel | Ja |
| Verpakkingstypen | Golfkartonnen doos |
| Certificeringen | CE, EMC, LVD, CB, LFGB, RoHS |
| Garantie | 1 jaar |
| After-sales service | Gratis reserveonderdelen |
| Hoogtepunt | Zilveren espressomachine, molen espressomachine |
| MOQ: | 1000 boxes |
| Prijs: | $53.50/boxes 1000-9999 boxes |
Semi-automatische espressomachine Zilver Ingebouwde molen Melkopschuimer
Maak kennis met de Anbolife AC101 Silver espressomachine – een semi-automatische krachtpatser met ingebouwde molen, 15 bar pomp en handmatige melkopschuimer voor authentieke latte en cappuccino. Dit espressoapparaat van 1450 W levert koffie van cafékwaliteit met digitale bediening met één druk op de knop, programmeerbare temperatuurinstellingen en zelfreinigende functie. Het transparante waterreservoir van 1,5 liter, de kopjeswarmplaat en het heetwatersysteem maken jouw koffiebeleving compleet. Perfect voor huishoudelijke koffieliefhebbers die op zoek zijn naar het gemak van een espressomachine. Verkrijgbaar in 5 bedieningstalen met een drukoptie van 19 bar.
| Merknaam | Anbolife |
| Modelnummer | AC101 |
| Plaats van herkomst | Zhejiang, China |
| Productnaam | Espresso koffiezetapparaat / espressomachine Italiaanse caffe-machines |
| Type | Halfautomatische koffiemachine, halfautomatische espressomachine |
| Behuizingsmateriaal | Roestvrij staal |
| Kleur | Zilver |
| Capaciteit | Kopinhoud van 1,8 liter |
| Capaciteit watertank | 1,0L, 1,5L (transparant verwijderbaar) |
| Afmetingen | 18 x 7,5 x 18 inch |
| Stroom | 1450 W (nominaal 1200-1450 W) |
| Pompdruk | 15 bar pomp / 19 bar optie |
| Slijper | Ingebouwde molen, verstelbare maalinstellingen |
| Controletype | Digitale controle |
| Controlemethode | One-Touch-bedieningspaneel met verlichting |
| Weergave | Touchscreenweergave |
| App-controle | NEE |
| Koffie soort | Espresso, Cappuccino, Latte |
| Verenigbaarheid | Koffiepoeder of koffiepad |
| Belangrijkste kenmerken | Programmeerbare temperatuurregeling, Enkelvoudige bediening, Zetsysteem, Heetwatersysteem, Met melkbox, Zelfreinigend, Handmatige melkopschuimer, Verwarmingsplaat bovenaan, Automatische uitschakeling, Energiebesparend |
| Operatie | Eenvoudige bediening, één druk op de knop |
| Bedieningstalen | Engels, Duits, Frans, Nederlands, Spaans |
| Sollicitatie | Huishouden |
| Stroombron | Elektrisch |
| Privé schimmel | Ja |
| Verpakkingstypen | Golfkartonnen doos |
| Certificeringen | CE, EMC, LVD, CB, LFGB, RoHS |
| Garantie | 1 jaar |
| After-sales service | Gratis reserveonderdelen |
| Hoogtepunt | Zilveren espressomachine, molen espressomachine |