| MOQ: | 2000 |
| Prijs: | $5.83/pieces 1000-4999 pieces |
| Standaard Verpakking: | 8 stks/CTN-afmetingen: 55x17,4x55,6 cm |
| Levertijd: | 45 dagen / 1 ~ 4000 stuks |
| Leveringscapaciteit: | 1000000 Stuk/stukken per maand |
2-in-1 Sandwich Waffle Maker 600W Non Stick Afneembare Platen Cool Touch
Schakel tussen ontbijt en lunch in seconden met ditAfneembare broodjesmaker van 600W 2 in 1. demet een gewicht van niet meer dan 50 kgHet is een zeer goed apparaat voor het ontbijt en voor de lunch, zodat u fluffige wafels kunt maken en knapperige Panini's of gegrilde boterhammen kunt maken.niet-klevende coatingHet is een zeer belangrijk onderdeel van dekoel aanraakhandvatenveiligheidsthermische uitschakelingzorgen voor een zorgeloze werking.Verlichting en gereedheidaangeven wanneer het is voorverwarmd, enschuifvaste voetenHet rechtopstaande ontwerp maakt het mogelijkcompacte opslagPerfect voor...keukens voor thuisgebruikWaar veelzijdigheid ontmoet gemak.
| Merknaam | Anbolife |
| Modelnummer | BS-225 |
| Plaats van oorsprong | Zhejiang, China |
| Productnaam | Broodjesmaker Wafelmachine Panini Press Grill |
| Type | 1 Slice Afneembare Sandwich Maker, Waffle Maker, Panini Press |
| Materiaal | Aluminium |
| Kleur | Aangepaste kleur |
| Vorm | Vierkant |
| Grootte van het product | 210,9 x 13,7 x 8,9 cm |
| Plaatgrootte | 12.1 x 13,1 cm |
| Kracht | 600 W |
| Spanning | 220-240V (120V optioneel), 50-60Hz |
| Controletipe | Elektronische bediening, thermostaat temperatuurregeling |
| Energie-efficiëntie | Klasse A |
| Type plaat | Afneembare platen |
| Verwisselbare platen | Grillplaten / Panini Press Platen, Grillplaten, Sandwichplaten, Waffleplaten |
| Belangrijkste kenmerken | Niet-klevende coating, koel aanraak handvat, veiligheid thermische cut-out, Thermo lont, stroom en klaar lichten (thermostaat gecontroleerd), Skid-resistente voeten, rechtop staan voor compacte opslag, makkelijk schoonmaken,Ruimtebesparing |
| Voordeel | Energiebesparing, milieuvriendelijk |
| Toepassing | Huishouden, keuken, gezinsgebruik |
| Stroombron | Elektrisch |
| Beheersing van apps | - Nee, niet echt. |
| Geheime schimmel | - Ja, dat klopt. |
| Logo's | Op maat |
| Verpakkingssoorten | Geaffineerde doos, kleurdoos, cadeaubon |
| Garantie | 1 jaar |
| Naverkoopservice | Gratis onderdelen |
![]()
| MOQ: | 2000 |
| Prijs: | $5.83/pieces 1000-4999 pieces |
| Standaard Verpakking: | 8 stks/CTN-afmetingen: 55x17,4x55,6 cm |
| Levertijd: | 45 dagen / 1 ~ 4000 stuks |
| Leveringscapaciteit: | 1000000 Stuk/stukken per maand |
2-in-1 Sandwich Waffle Maker 600W Non Stick Afneembare Platen Cool Touch
Schakel tussen ontbijt en lunch in seconden met ditAfneembare broodjesmaker van 600W 2 in 1. demet een gewicht van niet meer dan 50 kgHet is een zeer goed apparaat voor het ontbijt en voor de lunch, zodat u fluffige wafels kunt maken en knapperige Panini's of gegrilde boterhammen kunt maken.niet-klevende coatingHet is een zeer belangrijk onderdeel van dekoel aanraakhandvatenveiligheidsthermische uitschakelingzorgen voor een zorgeloze werking.Verlichting en gereedheidaangeven wanneer het is voorverwarmd, enschuifvaste voetenHet rechtopstaande ontwerp maakt het mogelijkcompacte opslagPerfect voor...keukens voor thuisgebruikWaar veelzijdigheid ontmoet gemak.
| Merknaam | Anbolife |
| Modelnummer | BS-225 |
| Plaats van oorsprong | Zhejiang, China |
| Productnaam | Broodjesmaker Wafelmachine Panini Press Grill |
| Type | 1 Slice Afneembare Sandwich Maker, Waffle Maker, Panini Press |
| Materiaal | Aluminium |
| Kleur | Aangepaste kleur |
| Vorm | Vierkant |
| Grootte van het product | 210,9 x 13,7 x 8,9 cm |
| Plaatgrootte | 12.1 x 13,1 cm |
| Kracht | 600 W |
| Spanning | 220-240V (120V optioneel), 50-60Hz |
| Controletipe | Elektronische bediening, thermostaat temperatuurregeling |
| Energie-efficiëntie | Klasse A |
| Type plaat | Afneembare platen |
| Verwisselbare platen | Grillplaten / Panini Press Platen, Grillplaten, Sandwichplaten, Waffleplaten |
| Belangrijkste kenmerken | Niet-klevende coating, koel aanraak handvat, veiligheid thermische cut-out, Thermo lont, stroom en klaar lichten (thermostaat gecontroleerd), Skid-resistente voeten, rechtop staan voor compacte opslag, makkelijk schoonmaken,Ruimtebesparing |
| Voordeel | Energiebesparing, milieuvriendelijk |
| Toepassing | Huishouden, keuken, gezinsgebruik |
| Stroombron | Elektrisch |
| Beheersing van apps | - Nee, niet echt. |
| Geheime schimmel | - Ja, dat klopt. |
| Logo's | Op maat |
| Verpakkingssoorten | Geaffineerde doos, kleurdoos, cadeaubon |
| Garantie | 1 jaar |
| Naverkoopservice | Gratis onderdelen |
![]()