| MOQ: | 2000 |
| Prijs: | $4.51/pieces 1000-4999 pieces |
| Standaard Verpakking: | 6 stks/CTN-afmetingen: 33,5 x 26 x 49 cm |
| Levertijd: | 45 dagen / 1 ~ 4000 stuks |
| Leveringscapaciteit: | 1000000 Stuk/stukken per maand |
2 Slice Sandwich Maker 750W Verwisselbare Grill Waffle Platen Non Stick
Creëer veelzijdige ontbijt- en lunchopties met ditElektrische broodjesmachine voor 2 plakkenmetuitwisselbare sandwich-, grill- en wafeltellers. de2 stukken capaciteitHiermee kun je twee boterhammen of wafels tegelijk maken.750 Wmetniet-klevend bedekte platenHet levert snel, zelfs koken met moeiteloze voedselvrijgave.koel aanraakhandvatenschuifvaste voeteneen veilige, stabiele werking bieden.Verlichting en gereedheidaangeven wanneer het is voorverwarmd, enveiligheidsthermische uitschakelingmetthermische zekerheidbiedt automatische bescherming.
| Merknaam | Anbolife |
| Modelnummer | BS106 |
| Plaats van oorsprong | Zhejiang, China |
| Productnaam | Sandwichmaker / wafelfabrikant |
| Type | Vaste 2 Slice Sandwich Maker |
| Materiaal | Aluminium |
| Kleur | Aanpasbaar |
| Grootte van het product | 22.3 x 21,6 x 9 cm |
| Plaatgrootte | 22 x 12 cm |
| Kracht | 750 W |
| Spanning | 220-240V (120V optioneel), 50-60Hz |
| Controletipe | Elektronisch bedienbaar, thermostaatsgecontroleerd met gereedheids- en vermogensaanwijzers |
| Energie-efficiëntie | Klasse A |
| Type plaat | Niet-klevende platen |
| Verwisselbare platen | Sandwichplaten, Grillplaten, Waffleplaten |
| Belangrijkste kenmerken | 2 Slice Capaciteit, niet-stick coated plates, Cool Touch Handle, Skid-resistant voeten, Power en klaar lichten, veiligheid thermische uitknippen en thermo veiligheidsbeschermer, Sta rechtop voor compacte opslag, gemakkelijk te reinigen,Energiebesparing |
| Voordeel | Makkelijk schoon te maken, koel aanraakhandvat, skid-bestendige voeten, energiebesparing |
| Toepassing | Huishouden, Keuken, Ontbijtbereiding, Camping, Kleine apparaten |
| Stroombron | Elektrisch |
| Beheersing van apps | - Nee, niet echt. |
| Geheime schimmel | - Ja, dat klopt. |
| Logo's | Aanpasbaar (OEM geaccepteerd) |
| Geschenkdoos Grootte | 24.5 x 10,5 x 23,5 cm |
| Afmeting doos | 33.5 x 26 x 49 cm (6 stuks/CTN) |
| Containerlading | 20GP: 3960 stuks, 40GP: 8220 stuks, 40HQ: 9630 stuks |
| Verpakkingssoorten | Geaffineerde doos, kleurdoos, cadeaubon |
| Garantie | 1 jaar |
| Naverkoopservice | Gratis onderdelen |
| MOQ: | 2000 |
| Prijs: | $4.51/pieces 1000-4999 pieces |
| Standaard Verpakking: | 6 stks/CTN-afmetingen: 33,5 x 26 x 49 cm |
| Levertijd: | 45 dagen / 1 ~ 4000 stuks |
| Leveringscapaciteit: | 1000000 Stuk/stukken per maand |
2 Slice Sandwich Maker 750W Verwisselbare Grill Waffle Platen Non Stick
Creëer veelzijdige ontbijt- en lunchopties met ditElektrische broodjesmachine voor 2 plakkenmetuitwisselbare sandwich-, grill- en wafeltellers. de2 stukken capaciteitHiermee kun je twee boterhammen of wafels tegelijk maken.750 Wmetniet-klevend bedekte platenHet levert snel, zelfs koken met moeiteloze voedselvrijgave.koel aanraakhandvatenschuifvaste voeteneen veilige, stabiele werking bieden.Verlichting en gereedheidaangeven wanneer het is voorverwarmd, enveiligheidsthermische uitschakelingmetthermische zekerheidbiedt automatische bescherming.
| Merknaam | Anbolife |
| Modelnummer | BS106 |
| Plaats van oorsprong | Zhejiang, China |
| Productnaam | Sandwichmaker / wafelfabrikant |
| Type | Vaste 2 Slice Sandwich Maker |
| Materiaal | Aluminium |
| Kleur | Aanpasbaar |
| Grootte van het product | 22.3 x 21,6 x 9 cm |
| Plaatgrootte | 22 x 12 cm |
| Kracht | 750 W |
| Spanning | 220-240V (120V optioneel), 50-60Hz |
| Controletipe | Elektronisch bedienbaar, thermostaatsgecontroleerd met gereedheids- en vermogensaanwijzers |
| Energie-efficiëntie | Klasse A |
| Type plaat | Niet-klevende platen |
| Verwisselbare platen | Sandwichplaten, Grillplaten, Waffleplaten |
| Belangrijkste kenmerken | 2 Slice Capaciteit, niet-stick coated plates, Cool Touch Handle, Skid-resistant voeten, Power en klaar lichten, veiligheid thermische uitknippen en thermo veiligheidsbeschermer, Sta rechtop voor compacte opslag, gemakkelijk te reinigen,Energiebesparing |
| Voordeel | Makkelijk schoon te maken, koel aanraakhandvat, skid-bestendige voeten, energiebesparing |
| Toepassing | Huishouden, Keuken, Ontbijtbereiding, Camping, Kleine apparaten |
| Stroombron | Elektrisch |
| Beheersing van apps | - Nee, niet echt. |
| Geheime schimmel | - Ja, dat klopt. |
| Logo's | Aanpasbaar (OEM geaccepteerd) |
| Geschenkdoos Grootte | 24.5 x 10,5 x 23,5 cm |
| Afmeting doos | 33.5 x 26 x 49 cm (6 stuks/CTN) |
| Containerlading | 20GP: 3960 stuks, 40GP: 8220 stuks, 40HQ: 9630 stuks |
| Verpakkingssoorten | Geaffineerde doos, kleurdoos, cadeaubon |
| Garantie | 1 jaar |
| Naverkoopservice | Gratis onderdelen |