| MOQ: | 2000 stukken |
| Prijs: | $54.01/pieces 2000-9999 pieces |
| Standaard Verpakking: | Kartongrootte: 58*29*51,8 cm |
| Leveringscapaciteit: | 360000 stuks per maand Elektrische mini draagbare grill |
15 Bar One Touch Automatische Espressomachine Cappuccino Latte 1.5L Tank Thuis
Geniet van hete en koude koffieperfectie met deze cold brew espressomachine met een 20 Bar pomp en thermoblock verwarmingssysteem voor professionele extractie. Het 1350W vermogen zorgt voor snel zetten, terwijl de 1.2L watertank en 500ml melkreservoir meerdere drankjes mogelijk maken. Cold brew en cool milk functies laten u verfrissende ijzige koffiedrankjes maken zonder verdunning. Het touchscreen display maakt het selecteren van espresso, cappuccino, latte, americano, cold brew en koude melk moeiteloos. De ingebouwde verstelbare molen zorgt voor versgemalen bonen, en het automatische melkschuimsysteem creëert romig schuim voor zowel warme als koude dranken. Zelfreinigend vereenvoudigt het onderhoud. Verkrijgbaar in 5 bedieningstalen. Perfect voor thuis, kantoor en liefhebbers van ijzige koffie.
Specificatie:
| Merknaam | Anbolife |
| Modelnummer | BC7212 |
| Plaats van herkomst | Zhejiang, China |
| Productnaam | Cold Brew Koffiemachine |
| Type | Cold Brew Koffiemachine, Espressomachine |
| Behuizingsmateriaal | Roestvrij staal |
| Afmetingen | 258 x 210 x 280 mm |
| Capaciteit | 2 Kopjes |
| Watertank Capaciteit | 1.2L |
| Melkreservoir Capaciteit | 500ml |
| Vermogen | 1350W |
| Voltage | 220-240V, 50/60Hz |
| Pompdruk | 20 Bar |
| Verwarmingssysteem | Thermoblock Verwarmingssysteem |
| Bediening | Automatische Bediening met Touchscreen Display |
| Energie-efficiëntie | Klasse A |
| Belangrijkste Kenmerken | Cold Brew, Cool Milk, Melkschuim, Espresso Zetten, Programmeerbaar, Temperatuurregeling, Heetwatersysteem, Verstelbare Moleninstellingen, Touchscreen Display, Zelfreinigend |
| Dranken | Espresso, Cappuccino, Latte, Americano, Cold Brew, Koude Melk, Warme Melk |
| Bedieningstalen | Engels, Frans, Duits, Spaans, Nederlands |
| Toepassing | Commercieel, Huishoudelijk, Hotel, Thuis, Kantoor, Liefhebbers van IJzige Koffie |
| Stroombron | Elektrisch |
| App Bediening | Nee |
| Privémal | Ja |
| Logo | Aangepast Logo Accepteerbaar |
| Verpakkingstypes | Golfkartonnen Doos, Kleurendoos, Cadeaudoos |
| Garantie | 1 Jaar |
| After-Sales Service | Gratis Reserveonderdelen |
| MOQ: | 2000 stukken |
| Prijs: | $54.01/pieces 2000-9999 pieces |
| Standaard Verpakking: | Kartongrootte: 58*29*51,8 cm |
| Leveringscapaciteit: | 360000 stuks per maand Elektrische mini draagbare grill |
15 Bar One Touch Automatische Espressomachine Cappuccino Latte 1.5L Tank Thuis
Geniet van hete en koude koffieperfectie met deze cold brew espressomachine met een 20 Bar pomp en thermoblock verwarmingssysteem voor professionele extractie. Het 1350W vermogen zorgt voor snel zetten, terwijl de 1.2L watertank en 500ml melkreservoir meerdere drankjes mogelijk maken. Cold brew en cool milk functies laten u verfrissende ijzige koffiedrankjes maken zonder verdunning. Het touchscreen display maakt het selecteren van espresso, cappuccino, latte, americano, cold brew en koude melk moeiteloos. De ingebouwde verstelbare molen zorgt voor versgemalen bonen, en het automatische melkschuimsysteem creëert romig schuim voor zowel warme als koude dranken. Zelfreinigend vereenvoudigt het onderhoud. Verkrijgbaar in 5 bedieningstalen. Perfect voor thuis, kantoor en liefhebbers van ijzige koffie.
Specificatie:
| Merknaam | Anbolife |
| Modelnummer | BC7212 |
| Plaats van herkomst | Zhejiang, China |
| Productnaam | Cold Brew Koffiemachine |
| Type | Cold Brew Koffiemachine, Espressomachine |
| Behuizingsmateriaal | Roestvrij staal |
| Afmetingen | 258 x 210 x 280 mm |
| Capaciteit | 2 Kopjes |
| Watertank Capaciteit | 1.2L |
| Melkreservoir Capaciteit | 500ml |
| Vermogen | 1350W |
| Voltage | 220-240V, 50/60Hz |
| Pompdruk | 20 Bar |
| Verwarmingssysteem | Thermoblock Verwarmingssysteem |
| Bediening | Automatische Bediening met Touchscreen Display |
| Energie-efficiëntie | Klasse A |
| Belangrijkste Kenmerken | Cold Brew, Cool Milk, Melkschuim, Espresso Zetten, Programmeerbaar, Temperatuurregeling, Heetwatersysteem, Verstelbare Moleninstellingen, Touchscreen Display, Zelfreinigend |
| Dranken | Espresso, Cappuccino, Latte, Americano, Cold Brew, Koude Melk, Warme Melk |
| Bedieningstalen | Engels, Frans, Duits, Spaans, Nederlands |
| Toepassing | Commercieel, Huishoudelijk, Hotel, Thuis, Kantoor, Liefhebbers van IJzige Koffie |
| Stroombron | Elektrisch |
| App Bediening | Nee |
| Privémal | Ja |
| Logo | Aangepast Logo Accepteerbaar |
| Verpakkingstypes | Golfkartonnen Doos, Kleurendoos, Cadeaudoos |
| Garantie | 1 Jaar |
| After-Sales Service | Gratis Reserveonderdelen |