| MOQ: | 2000 stukken |
| Prijs: | $101/pieces 2000-9999 pieces |
| Standaard Verpakking: | Kartongrootte: 58*29*51,8 cm |
| Leveringscapaciteit: | 360000 stuks per maand Elektrische mini draagbare grill |
Automatische Espressomachine 20 Bar Cold Brew Cool Milk Thermoblock 1350W Thuis
Geniet van warme en koude koffieperfectie met deze automatische koffiemachine met 20 Bar druk, thermoblock verwarmingssysteem, en cold brew mogelijkheden. Het 1350W vermogen zorgt voor snelle verwarming, terwijl de 2,6L watertank en 500ml melkreservoir meerdere koppen mogelijk maken zonder frequent bijvullen. Met cold brew en cool milk functies kunt u verfrissende ijzige koffiedranken maken naast traditionele espresso, cappuccino en latte. Het touchscreen display maakt de bediening intuïtief, terwijl de ingebouwde verstelbare molen zorgt voor versgemalen bonen. Automatische melkschuimer creëert romig schuim voor speciale dranken. Programmeerbare instellingen en temperatuurregeling zorgen voor consistente resultaten. Zelfreinigende functie vereenvoudigt het onderhoud. Perfect voor thuis, kantoor en liefhebbers van ijzige koffie.
Specificatie:
| Merknaam | Anbolife |
| Modelnummer | BC5720 |
| Plaats van herkomst | Zhejiang, China |
| Productnaam | Cold Brew Koffiemachine |
| Type | Automatische Koffiemachine, Espressomachine, Cold Brew Machine |
| Materiaal behuizing | Roestvrij staal |
| Afmetingen | 258 x 210 x 280 mm |
| Capaciteit | 2 koppen |
| Watertank capaciteit | 2,6L |
| Melkreservoir capaciteit | 500ml |
| Vermogen | 1350W |
| Voltage | 220-240V, 50/60Hz |
| Pompdruk | 20 Bar |
| Verwarmingssysteem | Thermoblock Verwarmingssysteem |
| Bediening | Automatische Bediening met Touchscreen Display |
| Energie-efficiëntie | Klasse A |
| Dranken | Espresso, Cappuccino, Latte, Americano, Cool Milk, Cold Brew |
| Belangrijkste kenmerken | Programmeerbaar, Temperatuurregeling, Heetwatersysteem, Verstelbare maalinstellingen, Touchscreen Display, Melkschuimer, Brouw Systeem, Zelfreinigend, Cold Brew Functie, Cool Milk |
| Bedrijfstalen | Engels, Frans, Duits, Spaans, Nederlands |
| Toepassing | Commercieel, Huishoudelijk, Hotel, Thuis, Kantoor, Liefhebbers van ijzige koffie |
| Stroombron | Elektrisch |
| App Bediening | Nee |
| Privé mal | Ja |
| Logo | Aangepast logo acceptabel |
| Verpakkingstypes | Golfkartonnen doos, Kleurendoos, Cadeaudoos |
| Garantie | 1 Jaar |
| After-sales service | Gratis reserveonderdelen |
| Trefwoorden | Espresso, Cappuccino, Latte, Americano, Cool Milk, Cold Brew |
| MOQ: | 2000 stukken |
| Prijs: | $101/pieces 2000-9999 pieces |
| Standaard Verpakking: | Kartongrootte: 58*29*51,8 cm |
| Leveringscapaciteit: | 360000 stuks per maand Elektrische mini draagbare grill |
Automatische Espressomachine 20 Bar Cold Brew Cool Milk Thermoblock 1350W Thuis
Geniet van warme en koude koffieperfectie met deze automatische koffiemachine met 20 Bar druk, thermoblock verwarmingssysteem, en cold brew mogelijkheden. Het 1350W vermogen zorgt voor snelle verwarming, terwijl de 2,6L watertank en 500ml melkreservoir meerdere koppen mogelijk maken zonder frequent bijvullen. Met cold brew en cool milk functies kunt u verfrissende ijzige koffiedranken maken naast traditionele espresso, cappuccino en latte. Het touchscreen display maakt de bediening intuïtief, terwijl de ingebouwde verstelbare molen zorgt voor versgemalen bonen. Automatische melkschuimer creëert romig schuim voor speciale dranken. Programmeerbare instellingen en temperatuurregeling zorgen voor consistente resultaten. Zelfreinigende functie vereenvoudigt het onderhoud. Perfect voor thuis, kantoor en liefhebbers van ijzige koffie.
Specificatie:
| Merknaam | Anbolife |
| Modelnummer | BC5720 |
| Plaats van herkomst | Zhejiang, China |
| Productnaam | Cold Brew Koffiemachine |
| Type | Automatische Koffiemachine, Espressomachine, Cold Brew Machine |
| Materiaal behuizing | Roestvrij staal |
| Afmetingen | 258 x 210 x 280 mm |
| Capaciteit | 2 koppen |
| Watertank capaciteit | 2,6L |
| Melkreservoir capaciteit | 500ml |
| Vermogen | 1350W |
| Voltage | 220-240V, 50/60Hz |
| Pompdruk | 20 Bar |
| Verwarmingssysteem | Thermoblock Verwarmingssysteem |
| Bediening | Automatische Bediening met Touchscreen Display |
| Energie-efficiëntie | Klasse A |
| Dranken | Espresso, Cappuccino, Latte, Americano, Cool Milk, Cold Brew |
| Belangrijkste kenmerken | Programmeerbaar, Temperatuurregeling, Heetwatersysteem, Verstelbare maalinstellingen, Touchscreen Display, Melkschuimer, Brouw Systeem, Zelfreinigend, Cold Brew Functie, Cool Milk |
| Bedrijfstalen | Engels, Frans, Duits, Spaans, Nederlands |
| Toepassing | Commercieel, Huishoudelijk, Hotel, Thuis, Kantoor, Liefhebbers van ijzige koffie |
| Stroombron | Elektrisch |
| App Bediening | Nee |
| Privé mal | Ja |
| Logo | Aangepast logo acceptabel |
| Verpakkingstypes | Golfkartonnen doos, Kleurendoos, Cadeaudoos |
| Garantie | 1 Jaar |
| After-sales service | Gratis reserveonderdelen |
| Trefwoorden | Espresso, Cappuccino, Latte, Americano, Cool Milk, Cold Brew |