| MOQ: | 2000 stukken |
| Prijs: | $46.75/pieces 2000-9999 pieces |
| Standaard Verpakking: | Kartongrootte: 58*29*51,8 cm |
| Leveringscapaciteit: | 360000 stuks per maand Elektrische mini draagbare grill |
Automatische espressomachine 20 bar met melkopschuimer 1,5L
Upgrade uw dagelijkse koffieroutine met deze automatische espressomachine, ontworpen voor thuis, op kantoor en licht commercieel gebruik. Met een hogedrukpomp van 20 bar en Thermoblock-verwarmingssysteem zorgt het voor een snelle verwarming en rijke crema-extractie.Geniet van espresso, cappuccino, latte, americano en long black van baristakwaliteit met één druk op de knop. Gebouwd voor gemak, duurzaamheid en consistente smaak, lost het veelvoorkomende problemen op, zoals langzaam brouwen, zwakke extractie en complexe bediening.
Specificatie:
| Merknaam | Anbolife |
| Modelnummer | BC5610 |
| Plaats van herkomst | Zhejiang, China |
| Productnaam | Digital Home Milk Tank Koffiezetapparaat Automatisch |
| Type | Automatisch koffiezetapparaat, espressomachine |
| Behuizingsmateriaal | Roestvrijstalen behuizing met kunststof componenten |
| Afmetingen | 217×289×316mm |
| Capaciteit | 2 kopjes |
| Capaciteit watertank | 1,5L |
| Capaciteit melktank | 500 ml |
| Stroom | 1350W |
| Spanning | 220-240 V, 50/60 Hz |
| Pompdruk | 20 bar |
| Verwarmingssysteem | Thermoblock-verwarmingssysteem |
| Controle | Aanraakscherm + PCB-bediening |
| Energie-efficiëntie | Klasse A |
| Dranken | Espresso, Cappuccino, Latte, Americano, Lang Zwart, Melkschuim |
| Belangrijkste kenmerken | Programmeerbaar, Temperatuurregeling, Heetwatersysteem, Verstelbare maalinstellingen, Touchscreen Display, Melkopschuimen, Melktank, Zetsysteem, Zelfreiniging, Cool Espresso Functie, Eénknopsbediening (kleine kop/grote kop), RVS kopjesmat voor voorverwarmen, Nauwkeurige NTC-temperatuurregeling, Oververhittings- en overdrukbeveiliging, Veiligheidsklep voor automatische drukontlasting, Afneembare melktank, watertank en verstelbare lekbak |
| Bedieningstalen | Engels, Frans, Duits, Spaans, Nederlands |
| Sollicitatie | Commercieel, huishouden, hotel, garage, camper |
| Stroombron | Elektrisch |
| App-controle | Nee |
| Privé schimmel | Ja |
| Logo | Aanvaardbaar logo aanpassen |
| Verpakkingstypen | Golfkartonnen doos, verfdoos, geschenkdoos |
| Garantie | 1 jaar |
| After-sales service | Gratis reserveonderdelen |
| Trefwoorden | Espresso, Cappuccino, Latte, Americano, Cool Espresso, Melkschuim |
| MOQ: | 2000 stukken |
| Prijs: | $46.75/pieces 2000-9999 pieces |
| Standaard Verpakking: | Kartongrootte: 58*29*51,8 cm |
| Leveringscapaciteit: | 360000 stuks per maand Elektrische mini draagbare grill |
Automatische espressomachine 20 bar met melkopschuimer 1,5L
Upgrade uw dagelijkse koffieroutine met deze automatische espressomachine, ontworpen voor thuis, op kantoor en licht commercieel gebruik. Met een hogedrukpomp van 20 bar en Thermoblock-verwarmingssysteem zorgt het voor een snelle verwarming en rijke crema-extractie.Geniet van espresso, cappuccino, latte, americano en long black van baristakwaliteit met één druk op de knop. Gebouwd voor gemak, duurzaamheid en consistente smaak, lost het veelvoorkomende problemen op, zoals langzaam brouwen, zwakke extractie en complexe bediening.
Specificatie:
| Merknaam | Anbolife |
| Modelnummer | BC5610 |
| Plaats van herkomst | Zhejiang, China |
| Productnaam | Digital Home Milk Tank Koffiezetapparaat Automatisch |
| Type | Automatisch koffiezetapparaat, espressomachine |
| Behuizingsmateriaal | Roestvrijstalen behuizing met kunststof componenten |
| Afmetingen | 217×289×316mm |
| Capaciteit | 2 kopjes |
| Capaciteit watertank | 1,5L |
| Capaciteit melktank | 500 ml |
| Stroom | 1350W |
| Spanning | 220-240 V, 50/60 Hz |
| Pompdruk | 20 bar |
| Verwarmingssysteem | Thermoblock-verwarmingssysteem |
| Controle | Aanraakscherm + PCB-bediening |
| Energie-efficiëntie | Klasse A |
| Dranken | Espresso, Cappuccino, Latte, Americano, Lang Zwart, Melkschuim |
| Belangrijkste kenmerken | Programmeerbaar, Temperatuurregeling, Heetwatersysteem, Verstelbare maalinstellingen, Touchscreen Display, Melkopschuimen, Melktank, Zetsysteem, Zelfreiniging, Cool Espresso Functie, Eénknopsbediening (kleine kop/grote kop), RVS kopjesmat voor voorverwarmen, Nauwkeurige NTC-temperatuurregeling, Oververhittings- en overdrukbeveiliging, Veiligheidsklep voor automatische drukontlasting, Afneembare melktank, watertank en verstelbare lekbak |
| Bedieningstalen | Engels, Frans, Duits, Spaans, Nederlands |
| Sollicitatie | Commercieel, huishouden, hotel, garage, camper |
| Stroombron | Elektrisch |
| App-controle | Nee |
| Privé schimmel | Ja |
| Logo | Aanvaardbaar logo aanpassen |
| Verpakkingstypen | Golfkartonnen doos, verfdoos, geschenkdoos |
| Garantie | 1 jaar |
| After-sales service | Gratis reserveonderdelen |
| Trefwoorden | Espresso, Cappuccino, Latte, Americano, Cool Espresso, Melkschuim |