| MOQ: | 2000 stukken |
| Prijs: | $46.75/pieces 2000-9999 pieces |
| Standaard Verpakking: | Kartongrootte: 58*29*51,8 cm |
| Leveringscapaciteit: | 360000 stuks per maand Elektrische mini draagbare grill |
20 bar automatische espresso-machine met melk schuim 1,5L tank
Verbeter uw dagelijkse koffie routine met deze automatische espresso koffiezetapparaat ontworpen voor thuis, kantoor en licht commercieel gebruik.,Het zorgt voor een snelle verwarming en een rijke crema extractie.Geniet van barista-quality espresso, cappuccino, latte, americano en lange zwarte met één aanraking.Het lost veel voorkomende problemen op, zoals langzaam brouwen., zwakke extractie en complexe werking.
Specificatie:
| Merknaam | Anbolife |
| Modelnummer | BC5610 |
| Plaats van oorsprong | Zhejiang, China |
| Productnaam | Digitale thuismelktank koffiezetapparaat automatisch |
| Type | Automatische koffiemachine, espressomaker |
| Huismateriaal | Lichaam van roestvrij staal met plastic onderdelen |
| Afmetingen | 217 × 289 × 316 mm |
| Capaciteit | 2 kopjes |
| Watertankcapaciteit | 1.5L |
| Kapaciteit van de melkvaten | 500 ml |
| Kracht | 1350 W |
| Spanning | 220-240V, 50/60Hz |
| Pompdruk | 20 bar |
| Verwarmingssysteem | Verwarmingssysteem met thermoblok |
| Controle | Aanraakscherm + PCB-besturing |
| Energie-efficiëntie | Klasse A |
| Andere dranken | Espresso, cappuccino, Latte, Americano, lange zwarte, melk schuim |
| Belangrijkste kenmerken | Programmeerbaar, temperatuurcontrole, warmwatersysteem, verstelbare slijpmachineinstellingen, touchscreen, melkspenen, melk tank, brouwsysteem, zelfreinigend, koele espresso functie,Eenknoppenoperatie (kleine/grote beker), roestvrijstalen bekertas voor voorverhitting, nauwkeurige NTC-temperatuurregeling, bescherming tegen oververhitting en overdruk, veiligheidsventiel voor automatische drukvrijstelling, afneembare melkbak,waterreservoir en instelbare druppelbak |
| Werktaal | Engels, Frans, Duits, Spaans, Nederlands |
| Toepassing | Commerciële, huishoudelijke, hotel, garage, camper |
| Stroombron | Elektrisch |
| Beheersing van apps | - Nee, niet echt. |
| Geheime schimmel | - Ja, dat klopt. |
| Logo's | Aanpassen van het logo aanvaardbaar |
| Verpakkingssoorten | Geaffineerde doos, kleurdoos, cadeaubon |
| Garantie | 1 jaar |
| Naverkoopservice | Gratis onderdelen |
| Sleutelwoorden | Espresso, cappuccino, Latte, Americano, koele espresso, melk schuim |
| MOQ: | 2000 stukken |
| Prijs: | $46.75/pieces 2000-9999 pieces |
| Standaard Verpakking: | Kartongrootte: 58*29*51,8 cm |
| Leveringscapaciteit: | 360000 stuks per maand Elektrische mini draagbare grill |
20 bar automatische espresso-machine met melk schuim 1,5L tank
Verbeter uw dagelijkse koffie routine met deze automatische espresso koffiezetapparaat ontworpen voor thuis, kantoor en licht commercieel gebruik.,Het zorgt voor een snelle verwarming en een rijke crema extractie.Geniet van barista-quality espresso, cappuccino, latte, americano en lange zwarte met één aanraking.Het lost veel voorkomende problemen op, zoals langzaam brouwen., zwakke extractie en complexe werking.
Specificatie:
| Merknaam | Anbolife |
| Modelnummer | BC5610 |
| Plaats van oorsprong | Zhejiang, China |
| Productnaam | Digitale thuismelktank koffiezetapparaat automatisch |
| Type | Automatische koffiemachine, espressomaker |
| Huismateriaal | Lichaam van roestvrij staal met plastic onderdelen |
| Afmetingen | 217 × 289 × 316 mm |
| Capaciteit | 2 kopjes |
| Watertankcapaciteit | 1.5L |
| Kapaciteit van de melkvaten | 500 ml |
| Kracht | 1350 W |
| Spanning | 220-240V, 50/60Hz |
| Pompdruk | 20 bar |
| Verwarmingssysteem | Verwarmingssysteem met thermoblok |
| Controle | Aanraakscherm + PCB-besturing |
| Energie-efficiëntie | Klasse A |
| Andere dranken | Espresso, cappuccino, Latte, Americano, lange zwarte, melk schuim |
| Belangrijkste kenmerken | Programmeerbaar, temperatuurcontrole, warmwatersysteem, verstelbare slijpmachineinstellingen, touchscreen, melkspenen, melk tank, brouwsysteem, zelfreinigend, koele espresso functie,Eenknoppenoperatie (kleine/grote beker), roestvrijstalen bekertas voor voorverhitting, nauwkeurige NTC-temperatuurregeling, bescherming tegen oververhitting en overdruk, veiligheidsventiel voor automatische drukvrijstelling, afneembare melkbak,waterreservoir en instelbare druppelbak |
| Werktaal | Engels, Frans, Duits, Spaans, Nederlands |
| Toepassing | Commerciële, huishoudelijke, hotel, garage, camper |
| Stroombron | Elektrisch |
| Beheersing van apps | - Nee, niet echt. |
| Geheime schimmel | - Ja, dat klopt. |
| Logo's | Aanpassen van het logo aanvaardbaar |
| Verpakkingssoorten | Geaffineerde doos, kleurdoos, cadeaubon |
| Garantie | 1 jaar |
| Naverkoopservice | Gratis onderdelen |
| Sleutelwoorden | Espresso, cappuccino, Latte, Americano, koele espresso, melk schuim |